Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zapisy

Biblioteka Wydziału Biologii (WB) jest częścią uniwersyteckiego systemu bibliotecznego, nad którym czuwa Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW). Pozwala to użytkownikom na posiadanie jednego wspólnego konta bibliotecznego do BUW oraz większości bibliotek wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Osoby uprawnione mogą zapisać się do Biblioteki Wydziału Biologii on-line przez zdalną aktywację konta czytelnika (LINK DO ZAPISÓW) lub osobiście w BUW (punkt zapisów znajduje się w sali w uliczce po lewej stronie od wejścia przy skrzyżowaniu ul. Lipowej i Dobrej).

Procedura zdalnej aktywacji konta bibliotecznego jest możliwa dla studentów, doktorantów oraz pracowników UW, którzy mają wprowadzony komplet danych do USOS.

W przypadku problemów z samodzielną aktywacją konta czytelnika prosimy o kontakt e-mailowy z reklamacje.buw@uw.edu.pl, telefoniczny (22 55 25 382) lub osobiście w punkcie zapisów BUW.

Studenci oraz pracownicy UW nie są automatycznie zapisywani do biblioteki, dlatego przed pierwszą wizytą należy pamiętać o aktywacji konta bibliotecznego.

Po zapisaniu się do BUW, a tym samym do BWB, kartą biblioteczną będzie odpowiednio Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS), Elektroniczna Legitymacja Doktoranta (ELD), Elektroniczna Legitymacja Pracownicza (ELP), Elektroniczna Legitymacja Nauczyciela Akademickiego (ELN) i aplikacja Mobilny USOS na smartfonie z obsługą NFC. Numerem karty bibliotecznej jest numer znajdujący się pod kodem kreskowym (bez spacji).